OFERUJEMY DO SPRZEDAŻY:

Urządzenie do kontroli rezonatorów SHP typu "INDUKTOMETR SHP-LK" służące do sprawdzania parametrów elektrycznych elektromagnesów torowych samoczynnego hamowania pociągów SHP, z pomocą którego można ocenić dobroć elektromagnesu przystosowanego do pracy na liniach o prędkości maksymalnej do 160 km/h oraz w torach postojowych i na lokomotywach.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań elektronicznych INDUKTOMETR SHP-LK ma dużą dokładność, jest lekki i ma małe gabaryty. Częstotliwość generatora pomiarowego 1000 Hz jest stabilizowana za pomocą oscylatora kwarcowego. Wynik pomiaru jest wskazywany na wyświetlaczu ciekłokrystalicznym. Obsługa Induktometru SHP-LK jest prosta i nie wymaga cechowania w terenie przed pomiarem. Miernik zasilany jest z wewnętrznego akumulatora 12V. Zbyt niskie napięcie zasilające jest sygnalizowane na wyświetlaczu.

Cena netto: 3300,00 zł.                Gwarancja: 24 miesiące.
Zapewniamy stały serwis techniczny oraz zaopatrzenie w części zamienne.

Paramerty techniczne
Pomiar dobroci Induktometru SHP-LK przystosowanego do prędkości
Zasilanie wewnętrzne z akumulatora
Sygnalizacja rozładowania akumulatora
Układ oszczędzania energii
Waga
Zakres temperatur pracy
Wymiary
0 ÷ 160 km/h
12 V


85 dag
0÷ + 40°C
190 x 50 x 130 [mm]

Ponadto nadmieniamy, że uzyskaliśmy świadectwo dopuszczenia do eksploatacji urządzenia przeznaczonego do prowadzenia ruchu pociągu np.: "układ do kontroli rezonatorów SHP typu INDUKTOMETR LK" nr U/2002/0036 wydane przez Główny Inspektorat Kolejnictwa w Warszawie.

Korzyścią dla użytkownika jest również to, że nie następuje "zbędna" wymiana dobrych elektromagnesów tylko z powodu braku urządzenia kontrolno-pomiarowego. Dodatkowym elementem jest poprawienie stopnia bezpieczeństwa ruchu pociągów.